Vilnius Footer Logo
Header image

DUK

Bet kokia saugoma ar naudojama informacija.

Bet kokie duomenys, kuriuos galima naudoti viešai arba konkrečios grupės.

Prašome užpildyti formą - https://open.vilnius.lt/contact-us, nurodant kokie duomenys ir kokiu tikslu yra reikalingi. 

Viena iš priežasčių - tapti skaidresniu miestu. Tačiau nemažiau svarbūs tikslai yra ir šie: sukurti geriau informuotą visuomenę, gerinti klientų aptarnavimą, pagerinti efektyvumą ir sugrąžinti bendruomenei pridėtinę vertę.

Miestas laikosi GDPR ir skelbs tik viešosios informacijos punktus atitinkančius duomenys. Visi skelbiami duomenys turi būti nuasmeninti.

Ne – kai kuriems duomenims taikomi konfidencialumo ir privatumo įstatymai, o kai kuriems – teisinės sutartys ir susitarimai su kitomis pusėmis, kurie neleidžia dalytis duomenimis. Ši informacija bus naudojama tik vidiniam naudojimui.

Pradinius duomenų rinkinius sudaro duomenys, jau pasiekiami mašininiu būdu nuskaitomu formatu ir be privatumo apribojimų. Vėlesni leidimai atitiks tuos pačius standartus. Pirmenybė teikiama informacijai, kuri jau renkama vidiniais tikslais arba kuri yra labai paklausi. Norėdami paprašyti duomenų rinkinio, užpildykite formą - https://open.vilnius.lt/contact-us

Paprastai formatas yra csv arba aktualiais formatais, kurie pateikiami naudojant API protokolus.

Duomenys yra reguliariai atnaujinami, atsižvelgiant į personalo apribojimą ir naujos informacijos prieinamumą. Svarbiausi duomenų rinkiniai yra nuolat tvarkomi, kai informacija keičiasi, o nauji duomenys atnaujinami reguliarų tvarkaraštį.

Duomenų rinkiniai pateikiami su CC BY 4.0 licencija. Daugiau informacijos – https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Taip, bet turite nurodyti atitinkamus kreditus, iš kur duomenys buvo gaunami. Pateikti nuorodą į licenciją ir nurodyti, ar buvo atlikti pakeitimai. Tai galite padaryti bet kokiu pagrįstu būdu, bet ne tokiu būdu, kuris leistų manyti, kad licencijos išdavėjas esate jūs.

Prašome užpildyti formą arba rašyti [email protected]

Jei radote problemą dėl duomenų failų, praneškite mums tiesiogiai adresu [email protected]. Įtraukite duomenų rinkinio pavadinimą ir problemos aprašymą. Prieš pranešdami mums, įsitikinkite, kad turite tinkamą programinę įrangą duomenų rinkiniui atidaryti. Mes neteikiame duomenų naudojimo palaikymo.

Savo atsiliepimus prašome pateikti užpildydami formą

Footer image
Vilnius Footer Logo